אסטרטגיית תוכן 

אני לא רק אבנה לך אסטרטגיית תוכן, אלא גם איישם אותה. אסטרטגיית תוכן זה אומר להגדיר מראש 52 נושאי תוכן, אחד לכל שבוע בשנה קלנדרית, לעבור איתך על ה-Little Details של כל פריט ופריט תוכן כדי שאוכל לייצר לך את איך שזה יראה בדיוק כמאמרים באתר שלך, כסרטוני Youtube, כניוזלטר, כפוסטים בלינקדאין ותשובות ב-Quora. בצורה כזו תהיה לך האפשרות לתכנן את התכנים שלך שנה אחת קדימה ובמקום לאלתר תכנים, לתת אותם לקהל שלך בזמנים קבועים ומתוך מחשבה. התוצאה של אסטרטגיית תוכן היא גידול עקבי בעוקבים, כיבוש מילות החיפוש סביב התחום שלך ועבודה יסודית שתגיע אליך בצורה הכי פרו-עצלות שיש, לרמת קופי פייסט שיהיה לך קל להדביק בנכסים הדיגיטליים שלך. 

אז, איך זה עובד?

בטח יש לך שאלות, אז כאן יש תשובות

תוך כמה זמן אסטרטגיית תוכן ״עובדת״ ונהיית רווחית?


כל כך השקעתי באסטרטגיית התוכן שלי שהקדשתי מספיק זמן כדי להקליט לך תשובה מפורטת על כך שתסגור לך את כל הפינות
איך תדע לכתוב על התכנים שלי אם אתה לא מהתחום?


בדיוק מהסיבה הזו אנחנו ניפגש כדי שתבהירו לי במילים שלכם מה בדיוק הנושאים, ואיך הייתם עונים על זה במילים שלכם. אני לוקח את המילים האלו ומפשט אותן. יש לי היום לקוחות בתחומים סופר שונים, כמו נדל״ן, קולינריה, בנקאות וסייבר. אני אדע לעשות את זה ברמה של ציון 95 לפחות מבחינתכם ואלמד את התחום באופן מהיר ויסודי. מלבד זאת, באמת מאמין בהיעדר פרפקציוניזם - העיקר שתיכנסו לשגרת ייצור תכנים בהתאם לאסטרטגיה
אתה אומר לי להיכנס ליוטיוב, זה לא מאד יקר?


אכשיר אותך כיצד לפתוח ערוץ יוטיוב בצורה שהפקת הסרטונים תהיה רזה ואפקטיבית. איך? קודם כל אעבור איתך בול על הציוד שצריך כדי להקים יוטיוב אחר כך אלמד אותך או מישהו מהצוות שלך איך ליצור פס ייצור לסרטונים ולבסוף גם איך להביא להם צפיות
מה אם אין לי בכלל אתר עדיין?


אנחנו לא חברת בניית אתרים, אבל נשמח לעזור לך לאפיין את אתר האינטרנט שלך כך שהמעצב.ת או המתכנתת שיקבלו אותו יוכלו לבצע אותו בדיוק המירבי. הפילוסופיה שלי לגבי איך לבנות אתר וגם טמפלייט מושלם שיעזור לך לאפיין אותו נמצאים כאן:
מי מעלה את התכנים בפועל?


עדיף שאת או אתה שמנהלים את העסק שלכם תעלו את התוכן, זה יאפשר הרבה יותר גמישות וגם יטמיע בך את ההרגל להעלות תכנים שונים ולהיות מחובר לקהילה שנבנית סביב המותג שלך. עם זאת, יש גם אפשרות שמישהו מתוכניסט יעלה את התכנים בשבילך באמצעות שימוש בחשבונות האישיים שלך.
מה המחירים? כמה זה עולה?


המחיר לכתיבת אסטרטגיית התוכן וכתיבת 4 פריטי תוכן מתוכה בכל חודש הוא 5,900 + מעמ אפשר לבטל את המנוי החודשי הזה בכל עת - אין התחייבות. אבל לי יש התחייבות אישית שלעולם לא תרצו לוותר :)
למי השירות הזה הכי מתאים?


לאנשים שיש להם עסקים שבדיוק מתחילים להצליח. לבעלי עסקים קטנים שנותנים שירות מצויין ומרגישים שעכשיו זה הזמן שלהם להתחיל לגדול, להכות שורשים בגוגל ולייצר תכנים לקהלים רחבים יותר.

@.gif
הגעת התוכן למייל שלך

אחת לחודש יתקבל מייל קסום לאינבוקס שלך עם כל לפריטי התוכן לאותו החדש, יחד עם סיכום של בכמה עלו הנכסים הדיגיטליים שלך באותו החודש. כי אחרי הכל אנחנו כאן בשביל המספרים וכדי שהנוכחות שלך ברשת רק תלך ותתעצם.

 

 

כאן אפשר להוריד איך זה נראה לדוגמא :) ככה בול זה מתקבל אצל הלקוחות שלנו. 

hand shake.gif
נפגשים לדיוק מירבי של התכנים
אחת לחודש ניפגש לשיחה (בזום, ברור) שבמסגרתה אקח ממך את הפרטים ואשאל אותך שאלות לגבי 4 נושאים שעתידים לעלות בחודש הבא. כך, אוכל לנסח את כל התכנים בין אם הם כפוסט בפייסבוק או סרטון ביוטיוב תוך שימוש במילים המדוייקות שלך. מעבר לכך, אלמד אותך כיצד להעלות את התכנים לרשתות השונות וכיצד לצלם בעצמך ובפס ייצור יעיל את הסרטונים שלך. 
נכתוב עבורך אסטרטגיית תוכן

התוצר של שלב זה הוא בחירה מדוייקת של הרשתות החברתיות וערוצי התוכן בהן העסק שלך יהיה פעיל והגדרת 52 פריטי תוכן שיווצרו לאורך השנה. עם תכנית כזו, נוכל לכבוש את מילות החיפוש שאנשים שמתעניינים בתחום שלך באמת מחפשים ונוכל להגדיל מאד את הסיכוי שיפגשו את התכנים שלך ברשת.