מי אני ואיך להפיק את המיטב ממני?

הלקוחות שלנו

בנק-הפועלים-PNG.png
Outbrain-Logo.png
unnamed.png

כך תיהנו ממני בחוכמה

מערכת ההפעלה שלי די פשוטה, פשוט צריך להקשיב
הדרך הראשונה היא פשוט לקבל ללא עלות את כל מה שיש לי לתת: ערוץ יוטיוב עם ים תוכן על קהילות, קהילת פייסבוק בה אני משתף ידע ברוחב לב אם מתייגים אותי בשאלה ובלוג עשיר בו אני מגלה את השיטות שלי לעשות דברים (ואפילו כמה אני מרוויח). 
הדרך השנייה היא לעשות מנוי לסדנה שלי לבניית קהילות חזקות ורווחיות. הסדנה הדיגיטלית שלי מכילה 32 קטעי וידאו ו-20 תרגילים שיעזרו לך בצורה הכי פרקטית שיש לבנות קהילה משמעותית. מעבר לסדנה, המנויים מקבלים גם את הספר שלי, תמיכה במייל בכל שאלה על ניהול קהילות ופגישות סגורות איתי למנויים.
 
דרכים נוספות:
1. בניית קהילה פנים ארגונית: מתאים במיוחד לארגונים שמעוניינים להיכנס לתחום הקהילות או לבנות קהילה פנים ארגונית.
2. סדנה מצומצמת לניהול קהילות: סדנה פרקטית ואינטימית ל-6 מנהלי קהילה שרוצים להרוויח מהקהילה שלהם. כאן יש סילבוס+מחירים ופה יש אפשרות להשאיר פרטים.  

בניתי פלטפורמה לעובדי תוכן

כשתוכניסט גדלה, במקום לקחת לעצמי את כל ההזמנות שהגיעו אליי, בניתי רשת יוצרים בה חברים מעל 5,000 נשות ואנשי תוכן החולשים על כמעט כל תחום: מבניית אתר ועד לכתיבת מאמר. במילא אני די בינוני בלייצר תוכן, אז למה לא לתת לאחרים?
 
באמצעות הרשת הזו, כל אחד ואחת מכם יכולים למצוא עבודה ופרוייקטי פרילנס או למצוא אנשי ונשות תוכן רלוונטיים. אמנם אני לא מרוויח על כל פרוייקט שנסגר דרך הפלטפורמה מלבד מנוי חודשי קטן, אבל אני מרוויח ים של קארמה טובה ומיילים כיפיים שאנשים כותבים לי אחרי שמצאו עבודה דרך האתר. אם אתם אנשי או נשות תוכן, תוכלו להצטרף לרשת היוצרים שלנו כאן.
אם יוצא לך לחפש כעת איש או אשת תוכן (כתיבה, בניית אתרים, עריכת סרטונים, כתיבת מצגות, קופירייטינג) אפשר להעלות מודעה כאן ולקבל פניות רלוונטיות במהירות הווי פיי. זה בחינם. 
0
יוצרי תוכן
באתר
0
מנהלי קהילות
שעברו את הסדנה
הדיגיטלית שלי
0
חברים וחברות
בקהילת התוכניסטים
0
ארגונים שהזמינו
ממני סדנה
0
השתתפו בהרצאות שלי לבניית קהילה

ג

ה

ת

@

ד

שנעבור לפרטי?

אפשר במייל:  hi@tochenist.com
 

בטלפון (גם WhatsApp הולך) : 054-2253693

 

או להשאיר הודעה ואחזור אליך

ד

@

פ

אחזור אליך במהירות הווי פיי

ג

ה

ת

קהילה.jpg

מנהל קהילה ובונה קהילות 

עובד עם הארגונים הגדולים בישראל 
ללא ספק, קהילת התוכניסטים היא הבייבי ופרוייקט העל שלי. מגוון דעות הוא המפתח למקוריות והקשר שלי עם יוצרי תוכן הוא הכרחי להצלחה. יותר מ-20,000 יוצרי תוכן חברים וחברות בקהילה. הקהילה היא מקום ללמידה, התפתחות, הקשבה וקבלת פידבק. זהו המקום ללמוד כיצד לייצר תוכן, לשתף בידע ולהיתרם מהשותפים והשותפות בה. מקווה שכבר יצא לך להצטרף. אם לא, לא מאוחר מדי :) 
 
מעבר לכך, אני בונה קהילות פנים ארגוניות עבור מגוון של לקוחות תאגידיים מהגדולים לישראל ומסייע בבניית הקהילה עבור גורמים פרטיים שרוצים להפוך לאוטוריטות בתחומם.ן. הייעוץ שלי הוא לא פילוסופי אלא סופר פרקטי - באמת בונים את הקהילה ולא רק ״המלצות״ של מה לעשות. 

נעים מאד, לי קוראים נאור

ואני מאמין שתוכן הוא הקרקע עליה צומח ביזנס 
המטרה שלי היא לבנות לייפסטייל ביזנס ולעזור לאנשים אחרים לעשות את זה. לייפסטייל ביזנס הוא עסק סופר-מרוויח שמבוסס כולו על מה שאתם אוהבים לעשות (במקרה שלי זה תוכן וקהילות).  האנשים שנותנים לי הכי הרבה השראה בחיים לאיך לחיות - הם אנשים שיצרו תוכן מדהים (כמו דן אריאלי ויובל נוח הררי למשל). הגעתי אל התחום מעולם לא כל כך קשור לכאורה - המודיעין, שם ייצרתי בתור קצין דוחות מודיעיניים (שהם גם סוג של תוכן) שמקבלי החלטות צריכים לקרוא. כיום אני מנהל את קהילת אנשי התוכן הגדולה בישראל, מרצה אורח באוניברסיטת תל אביב ובמרכז הבינתחומי בהרצליה על תחום הקהילות ועובד ביחד עם מאות מנהלי קהילה בישראל כמו גם עם הארגונים הגדולים במדינה. יותר מאלף אנשים הם מנויים אליי, מה שנותן לי מספיק זמן וחופש להמשיך לייצר תוכן ולהיות אדם חופשי.