מתי הכי כדאי לדבר איתי?

הרגעים בהם כישוריי התוכניסטיים יוכלו לעזור לך

נהנו מתוכן איכותי

מייצר תוכן כתפיסת חיים

לדעתי אפשר להשיג כל מטרה עם תוכן מדוייק.
בין אם זה בבלוג, בערוץ ה-Youtube, בקהילת ה-Facebook או בספרים, אני פשוט אוהב לייצר תוכן. קל מאד לראות מתי מישהו עושה משהו כי הוא חייב, ומתי מישהו מייצר תוכן כי הוא מאוהב. תוכן פרקטי הוא לחלוטין האהוב עליי. כאשר אני רואה סוגייה הזקוקה לפיתרון, משהו בי רוצה לכתוב על כך מדריך הגון שיסייע לאנשים לפתור אותה בקלות. משהו בי מניע אותי לפתוח מצלמה ולספר לאחרים איך לעשות זאת. אני שואף שכל לייצר ללקוחות שלי תוכן או קהילה בדיוק מהמקום האותנטי הזה. 

מאוהב במאה שאנו חיים בה

כשתוכניסט גדלה, חיפשתי דרכים יעילות לייצר תוכן באיכות בלתי מתפשרת וביעילות. כדי שיהיה מספיק מקום לכל הבקשות של הלקוחות שלי, בניתי רשת יוצרים בה חברים מעל 4,500 נשות ואנשי תוכן החולשים על כמעט כל תחום: מבניית אתר ועד לכתיבת מאמר. באמצעות הרשת הזו, הצוות שלי מסוגל לעמוד בהיקפים גדולים של ייצור תוכן בזמן קצר, מבלי לפגוע אפילו במילימטר באיכות. בסופו של דבר, כל אחד הוא מה שהוא בוחר להיות ואני בחרתי להקים חברת תוכן שנהנית מכל חידוש טכנולוגי שיש למאה שלנו להציע. אם אתם אנשי תוכן, תוכלו להצטרף לרשת היוצרים שלנו כאן.
0
יוצרי תוכן
באתר
0
קהילות שבניתי
0
חברים בקהילות
שייעצתי להן
0
לקוחות שיצרתי
עבורם תוכן
0
השתתפו בהרצאות לבניית קהילה
רוצה לעבור לפרטי?

אפשר במייל:  hi@tochenist.com
 

בטלפון (גם WhatsApp הולך) : 054-2253693

 

או להשאיר הודעה ונחזור אליך

מנהל קהילת התוכניסטים

קהילת אנשי ונשות התוכן הגדולה בישראל.
ללא ספק, קהילת התוכניסטים היא הבייבי ופרוייקט העל שלי. מגוון דעות הוא המפתח למקוריות והקשר שלי עם יוצרי תוכן הוא הכרחי להצלחה. יותר מ-17,000 יוצרי תוכן חברים וחברות בקהילה. הקהילה היא מקום ללמידה, התפתחות, הקשבה וקבלת פידבק. זהו המקום ללמוד כיצד לייצר תוכן, לשתף בידע ולהיתרם מהשותפים והשותפות בה. מעבר לכך, הקהילה מאפשרת לי לייצר תוכן מדוייק שכן בזכותה אני מסוגל להתחקות אחר טרנדים, למצוא מקורות מידע איכותי וליהנות מחוכמות ההמונים. מקווה שכבר יצא לך להצטרף. אם לא, לא מאוחר מדי :) 

נעים מאד, לי קוראים נאור

ואני מאמין בקהילות ובתוכן. 
קהילות הן הדרך המופלאה והאפקטיבית ביותר לחולל שינוי עסקי ורעיוני בעולם, וקהילות - בונים עם תוכן. כאשר הוא מדוייק ויצירתי, תוכן ממלא את כל מי שהוא מגיע אליו ומסוגל להניע אנשים לפעולה ולהגיע לעיניהם של מיליונים. זו הסיבה שמרתק אותי לייצר תוכן בכל פלטפורמה אפשרית ושאני נהנה כל כך לעבוד עם ארגונים וא.נשים שמוקסמים כמוני מהכוח של תוכן. הגעתי אל עולם הקהילות והתוכן מעולם לא כל כך קשור לכאורה - המודיעין, שם ייצרתי בתור קצין דוחות מודיעיניים שהם גם סוג של תוכן שמקבלי החלטות צריכים לקרוא. כיום אני מרצה אורח באוניברסיטת תל אביב ובמרכז הבינתחומי בהרצליה על תחום הקהילות ועובד ביחד עם מאות מנהלי קהילה בישראל כמו גם עם הארגונים הגדולים במדינה.
נאור נרקיס
054-2253693
hi@tochenist.com
© תוכניסט טק בע״מ 2020
עיצוב אתר : אדם בן גיגי
www.gdigitalmedia.com
איך בונים קהילה מצליחה?
לוקחים סדנה חצי דיגיטלית עם כל הכלים,  המכילה 300+ דוגמאות ואת הצעדים הסופר-מעשיים שיוביל אותך להיות בעליה הגאים של קהילה שוקקת ורווחית.
טיפ(ה) בים התוכן 
מנהלי קהילות מצליחים לא חייבים
לכתוב כל כך הרבה תוכן בקהילה.
הם יעדיפו לתת לחברי קהילה להתבטא, מאשר להתבטא בעצמם.