מי אני ואיך להפיק את המיטב ממני?

ג

ה

ת

@

ד

Tochenist formal logo negative - PNG-06.
שנעבור לפרטי?

אפשר במייל:  hi@tochenist.com
 

בטלפון (גם WhatsApp הולך) : 054-2253693

 

או להשאיר הודעה ואחזור אליך

ד

@

פ

אחזור אליך במהירות הווי פיי

מחזיק לפטופ.png

ג

ה

ת

קהילה.jpg

מנהל קהילה ובונה קהילות 

עובד עם הארגונים הגדולים בישראל 
ללא ספק, קהילת התוכניסטים היא הבייבי ופרוייקט העל שלי. מגוון דעות הוא המפתח למקוריות והקשר שלי עם יוצרי תוכן הוא הכרחי להצלחה. יותר מ-29,000 יוצרי תוכן חברים וחברות בקהילה. הקהילה היא מקום ללמידה, התפתחות, הקשבה וקבלת פידבק. זהו המקום ללמוד כיצד לייצר תוכן, לשתף בידע ולהיתרם מהשותפים והשותפות בה. מקווה שכבר יצא לך להצטרף. אם לא, לא מאוחר מדי :) 
 
מעבר לכך, אני בונה קהילות פנים ארגוניות עבור מגוון של לקוחות תאגידיים מהגדולים לישראל ומסייע בבניית הקהילה עבור גורמים פרטיים שרוצים להפוך לאוטוריטות בתחומם.ן. הייעוץ שלי הוא לא פילוסופי אלא סופר פרקטי - באמת בונים את הקהילה ולא רק ״המלצות״ של מה לעשות. 
unnamed (1).jpg

נעים מאד, לי קוראים נאור

ואני מאמין שקהילות הן המקום בו עסקים פורחים
לפני כמה שנים, בשנת 2014, הקמתי את תוכניסט. מאז פיתחתי התמחות בבניית קהילות דיגיטליות, והיום אני נותן את השירותים האלו לבנק הפועלים, בנק לאומי, גלובס, משרדי ממשלה, כללית ועוד שורה ארוכה של תאגידים וחברות, לצד עשרות בעלי עסקים קטנים שהחליטו לפתוח קהילות דיגיטליות. 

יש לי תשוקה גדולה לתחום של קהילות ואני חושב שזה הדבר הכי אנושי שיש להתקהל ולחפש להיות חלק ממשהו גדול יותר, ואם מצליחים לשלב את זה עם המטרות של העסק שלכם, יש שם פיצוח ענק. התוצאות של הפעילות שלי, הביאו אותי לנהל את קהילת אנשי ונשות התוכן הגדולה בישראל, ולנהל קהילות עבור אחרים שחברים בהן מאות אלפי ישראלים. מרצה על התחום באוניברסיטת תל אביב ורייכמן כמרצה אורח.