top of page

תנאי שימוש באתר, הצהרת נגישות ומדיניות ביטולים

מסמך תנאי שימוש ורכישה זה יגדיר את הזכויות והחובות שלך בעת השימוש, הגלישה וכן בעת הזמנת הרצאות, סדנאות, מוצרי תוכן או מוצרים אחרים באתר תוכניסט – tochenist.com  (להלן, “האתר”). לצרכי הנוחות בלבד נוסחו תנאי השימוש שלהן בלשון זכר, אולם הם מכוונים לשני המינים.
 
1.    עליך לעיין בתנאי השימוש בקפידה, ולפני כל פעולה ו/או רכישה באתר מפני שתנאים אלו מהווים הסכם מחייב בינך לבין תוכניסט נרקיס טק בע”מ ח.פ. 516044500 (“החברה”) אשר מפעילה את האתר. אם מסיבה כלשהי אינך מסכים לתנאי כלשהו מתנאי שימוש אלו עליך להימנע משימוש כלשהו באתר ולהימנע מרכישה או הזמנה של מוצרים דרך האתר.

2.    האתר מאפשר לבצע רכישות של מגוון מוצרים, לרבות: סדנאות, הרצאות, חומרי קריאה, חומרי הדרכה, ספרים (להלן: יחדיו: “ספרים”) וכן פעילויות אחרות (להלן יחדיו: “פעילויות”) וכן מוצרים נוספים אשר יוצעו מעת לעת לרכישה באמצעות האתר (להלן: המוצרים). 
3.    רכישות מוצרים על ידך באתר מותנית בכך שעליך להיות בן/בת 18 לפחות בעת ביצוע הרכישה, וכן בכך שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת. 
4.    החברה איננה מתחייבת כי בכל עת המוצרים המפורסמים באתר לרכישה אכן יהיו זמינים לרכישה ו/או קיימים במלאי. 
5.    החברה תספק לך את המוצרים שהזמנת, בתנאי שהמוצר שהזמנת זמין לרכישה /ואו קיים במלאי שבידי החברה.
6.    אם המוצרים שהזמנת אינם זמינים לרכישה (על אף שהם מופיעים באתר) ו/או אזלו מהמלאי ו/או מכל סיבה שהיא, אין באפשרות החברה לספק לך אותם, אזי, תבוטל המכירה ותימסר לך על כך הודעה תוך 7 ימי עסקים וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. אולם, אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו על כך במייל staff@tochenist.com ואנו נדאג לזיכוי מתאים. אם המלאי צפוי להתחדש תימסר לך על כך הודעה מטעם החברה בה יפורט מתי למיטב הערכתה של החברה יחודש המלאי ותינתן לך הבחירה אם להשלים את הרכישה או לבטלה.
7.    אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, החברה לא תהיה חייבת לספק לך את המוצרים שהזמנת.
8.    הגלישה באתר אינה מחייבת הזדהות או הזנת פרטים אודותיך. אולם כדי להזמין מוצרים באמצעות האתר, עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: מספר זיהוי, שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת מלאה וכתובת דואר אלקטרוני. מוטלת עליך האחריות הבלעדית לוודא הפרטים שהזנת בעת ההזנה הינם מלאים מדויקים ונכונים.
9.    הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של החברה. אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל ברכישות באתר בלעדיהם. החברה לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים.
10.    אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים ו/או לא מלאים ו/או לא מדויקים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך ו/או יגיעו אליך במועד. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים שגויים ו/או לא מלאים ו/או לא מדויקים שמסרת או כיוון שהחבילה לא נדרשה, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
11.    אם נתקלת בבעיה או בתקלה בעת ביצוע רכישה או אם לאחר ביצוע רכישה באתר ולפני שהמוצר נשלח אליך תבקש לשנות את פרטי המשלוח עליך לפנות אל נציג החברה באמצעות הדואר האלקטרוני staff@tochenist.com או בטלפון 054-2253693 ונציג החברה ישתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה או השינוי המבוקש.
12.    ביטול רכישות
ביטול רכישת פעילויות (הרצאות/סדנאות) – ע"פ תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התש"ע– 2010, פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה אך לא יותר מ 100 ₪. בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל. מנויים דיגיטליים חודשיים הנמכרים דרך האתר ניתנים לביטול בכל עת, כאשר מרגע הביטול יבוטלו כלל החיובים העתידיים אך לא יינתן החזר על המנוי הקיים. 
ביטול רכישת מוצרים דיגיטליים: חומרי קריאה, מנוי לתוכן דיגיטלי, הדרכות, קורסים דיגיטליים וסדנאות אונליין הינם חומרים הניתנים לשכפול ולכן על פי חוק לא יינתן בגינם פיצוי כספי. במידה ואינך שבע רצון עם אחד ממוצרינו יש לפנות אלינו במייל לבירורים ולשאלות נוספות staff@tochenist.com

13. רשימת הדיוור: האתר מציע לגולשיו להירשם לרשימת הדיוור. ניתן לבקש לצאת מהרשימה בכל עת באמצעות פנייה ל-staff@Tochenist.com או באמצעות הדיוורים עצמם. הדיוורים עשויים לכלול תוכן שיווקי ופרסומי. 

14. הצהרת נגישות: עשינו כל שביכולתנו כדי להנגיש את תוכניסט לקהל כמה שיותר רחב, כך שאנשים מכל קשת המוגבלויות יוכלו להשתמש בו. אנחנו שואפים לציית כמה שיותר לחוק הנגישות לאתרים ולכללים של המרכז הישראלי להנגשת אתרים, המפרטים איך מנגישים אתרים לאנשים עם מוגבלות. אנחנו מקווים שהציות לחוק ולכללים יהפוך את האתר שלנו לידידותי לכלל המשתמשים, אך לצערנו לא התאפשר לנו להנגיש את כל האזורים והחלקים של תוכניסט יחד עם זאת, אנחנו כל הזמן מנסים להשתפר בנושא ומחפשים פתרונות חדשים שיאפשרו לנו להנגיש חלקים נוספים באותה רמה. לכן, לאור אופיו הדינמי של האתר, יכולות להיות תקלות קטנות מדי פעם כשנעדכן אותו. אם חווית בעיה כלשהי, ומאחר והנושא כה חשוב לנו, אנא דווח.י לנו למייל staff@tochenist.com וננסה לפתור את הבעיה במהירות. לפנים משורת הדין הקפדנו שהסרטונים המוצגים באתר יהיו עם כתוביות כדי להקל על קהל כבדי השמיעה. בנוסף אנו מדגישים כי ניתן לקיים גם פגישות פיזיות במקום נגיש לחלוטין ברחוב יפת 27 תל אביב יחד איתנו. 
 


 

א

ח

ק

bottom of page