הרצאות וסדנאות

החלטת שהפרוייקט הבא בחיים שלך הוא לבנות קהילה ולקחת אותה הכי רחוק שרק אפשר? ההרצאות והסדנאות של תוכניסט יעזרו לך להגשים את החזון הזה. הסדנאות וההרצאות ניתנות גם להזמנה עבור ארגונים וחברות באמצעות יצירת קשר איתי להתאמה ודיוק התכנים. 

Sold Out
Mon, Jun 01
קרית אריה, פתח תקווה
סדנת בניית קהילות
בקבוצה קהילתית וסופר מצומצמת בת 6 משתתפים ומשתתפות, נבנה בליווי אישי קהילות משגשגות, נגדיל בהן את המעורבות ונבנה מודלים עסקיים שיצרו קהילות בעלות תוחלת פעילות כלכלית. הסדנה כוללת סדרת מפגשים של חצי יום בקרית אריה, פתח תקווה (יש חניה!). המפגשים יתקיימו בתאריכים ה-1 ביוני, ה-15 ביוני וה-29 ביוני
Sold Out
Mon, May 25
וובינר בזום
פשוט להתחיל ערוץ Youtube
איך מגיעים מרעיון לערוץ יוטיוב ואפס עוקבים, לעמוד פעיל עם אלף עוקבים? אם כבר תקופה מסתובב לך הרעיון בראש לבניית ערוץ יוטיוב, הסדנה הזו והערכה שמתקבלת ביחד איתה תיקח אותך צעד אחד ענק קדימה בדרך להגשמת הרעיון.
Sold Out
Wed, May 20
וובינר בזום
ללכת למכולת עם קהילת פייסבוק
זה ממש לא מופרך. בשנים האחרונות התחקיתי אחרי מגוון מנהלי קהילות מהארץ ומהעולם שהצמידו לקהילה מגובשת ותוססת מודל עסקי מעניין והתחילו להרוויח מהקהילות שלהם. בהרצאה הזו אשתף אתכם בדוגמאות מוחשיות והסברים פרקטיים לייצור הכנסות מהקהילה. ההרצאה הכי מתאימה למנהלי ומנהלות קהילה פעילה שרוצים להתחיל להרוויח.
נאור נרקיס
054-2253693
hi@tochenist.com
© תוכניסט טק בע״מ 2020
עיצוב אתר : אדם בן גיגי
www.gdigitalmedia.com
איך בונים קהילה מצליחה?
לוקחים סדנה חצי דיגיטלית עם כל הכלים,  המכילה 300+ דוגמאות ואת הצעדים הסופר-מעשיים שיוביל אותך להיות בעליה הגאים של קהילה שוקקת ורווחית.
טיפ(ה) בים התוכן 
מנהלי קהילות מצליחים לא חייבים
לכתוב כל כך הרבה תוכן בקהילה.
הם יעדיפו לתת לחברי קהילה להתבטא, מאשר להתבטא בעצמם.