top of page

מעניין אותך לבנות קהילה?

אני בונה קהילות לארגונים הגדולים בישראל כמו בנק הפועלים, חברת החשמל, הכללית וגם לעשרות בעלי עסקים קטנים, אשמח לעזור גם לך לבנות את השבט הדיגיטלי שלך

סדנה.jpg
הצטרפות לסדנה

יצרתי את הסדנה הכי מקיפה שיש לבניית קהילות ואסטרטגיית תוכן. מדובר בסדנה אינטימית בת מספר מצומצם של משתתפים שבה נלמד כיצד לבנות קהילה.

יש כמה דרכים
שאוכל לעזור:

סדנה חצי דיגיטלית.jpg
עם מנהל.ת קהילה להשכיר
לרבים מכם ומכן כבר יש קהילה. אבל איזה מעצבן זה שאין לכם תמיד את הזמן לנהל אותה בצורה מושלמת. לפנות עם הודעה אישית לחדשים, לייצר פינות תוכן חדשות, לעודד חברי קהילה להגיב, לשמור את התשובות לשאלות הכניסה, ועוד שלל משימות כמו אישור פוסטים והגדלת הקהילה. בקיצור פיתחתי שירות כזה. 
בקיצור פיתחתי שירות כזה. 
 • האם זה עוד אחד מהקורסים עם חומרים מוקלטים ובלי יחס אישי?
  ממש לא! אנחנו יודעים שמדובר בעסק שלך, ולכן השיעורים שעוברים הם בשידור חי, ביחד עם חברי המחזור שלך. מעבר לכך לכל קורס יש יועצי אוטוריטות מטעמינו שמלווים אותך. חשבנו על כל פרט ופרט כך שתיווצר לך התחושה שקיבלת את התמורה המלאה לכסף שלך ושיהיה לך צורך עז להמליץ עלינו בעת הסיום. כי ככה חושבות אוטוריטות: לטווח הארוך.
 • כמה זה עולה?
  עלות התוכנית, כולל כל החומרים מוקלטים וגישת בונוס למאגר התכנים שלנו, היא 1,692 שקלים כולל מע״מ. ניתן לשלם בעד 6 תשלומים שווים. מדובר בהוצאה מוכרת לעסק.
 • למי זה הכי מתאים?
  1. כבר תקופה שיש לך רעיון לקהילה סביב העסק שלך או תחום עניין מסויים ועכשיו יש בך את הרצון לקחת את זה הלאה ולגרום לזה להצליח בקנה מידה גדול. חשוב לך לקבל ליווי אישי שיאיץ את התהליך. יש בך את הרצון לעשות הכל לפי הספר ולקבל תמיכה שוטפת, יד ביד, עד שהקהילה הופכת לתוססת כמו שדימיינת. 2. יש לך קהילה שצברה כמות של אנשים ועכשיו ברצונך להגדיל אותה או להתחיל להרוויח ממנה, הדגש שנשים אצלך בתהליך הוא על בניית מודל עסקי, התחלת ייצור הכנסות והעלאת המעורבות בצורה שתהפוך את הקהילה שלך למובילת הקטיגורייה בה היא פועלת. 3. את או אתה עובדים בארגון גדול ומעוניינים להקים קהילות פנים ארגוניות. אתם רוצים לקחת את מי שיהיה ערב לכך שהתהליך יצליח אצלכם כמו שהוא הצליח בארגונים גדולים אחרים היום הלקוחות של תוכניסט כוללים את בנק הפועלים, חברת החשמל, הכללית, משרדי ממשלה לצד בעלי עסקים גדלים שבונים קהילות סביב העסקים שלהם. אני בטוח שנוכל לעזור גם לך לבנות את קהילת החלומות שתמיד רצית
 • כמה זמן אורכת התוכנית?
  שישה שבועות
 • מה זה כולל וכמה זמן זה לוקח?
  טוב ששאלת כי הכנתי מסמך סופר מפורט שעובר צעד אחר צעד בכל שלבי ההקמה של קהילה דיגיטלית, משלב האיפיון וההקמה ועד הניהול השוטף שלה. כדאי מאד להתעמק בזה הנה המסמך ממליץ מאד להתקשר רק אחרי שהצצתם :)
 • אז איך מתחילים?
  אפשר להתקשר 0549642112 לקבלת הצעת מחיר, לשלוח ווצאפ או לפנות במייל hi@tochenist.com
רוצה שנחזור אליך עם פרטים?
בניית קהילה.jpeg
ייעוץ בבניית קהילה

בתכנית הזו אבנה עבורך את הקהילה ואתכנן לך אותה. מהדברים הקטנים כמו תיאור הקהילה, עיצוב, הבאת החברים הראשונים, התכנים, מוצר החשיפה ושאלות הכניסה. בשירות זה אין ניהול שוטף מהצד שלנו והוא מתאים למי שרוצה לנהל קהילה בעצמו או בעצמה. 

כבר חוזרים אליך

זה מה שמנהלי קהילות אמרו עליי במילים שלהם
ספיר כהן סטפנוב.png
ספיר כהן סטפנוב, מנהלת קהילת האמזונים
נאור מחזיק טלפון2.png
bottom of page