top of page
Dell XPS 13.1

8,175 ₪ כולל מע"מ

היי תוכניסטים, מצאתי בשבילכם מחשב מצויין לאנשי תוכן  – Dell XPS 13.1 כולל מגע. זהו דגם שהוא למעשה 4 מכשירים בתוך אחד הודות לציר איכותי של 360 מעלות המאפשר לעבוד אתו ב-4 מצבים – כטאבלט, כמחשב נייד רגיל, כמחשב במצב של מעמד וגם כאוהל. יהיה לכם כל כך נוח להשתמש בו בכל תנוחה שבאה לכם בטוח – השתרעות במיטה, ישיבה ליד שולחן, ישיבה בפארק על הדשא, ישיבה מזרחית אם אתם ממש גמישים... בקיצור, בכל מקום תמצאו את הדרך שבה הכי נוח לכם לעבוד בו. זו אחת מהסיבות שהוא מוגדר כמחשב דו-תכליתי – פרודוקטיביות מכל זווית.

גודל מסך נוח במיוחד – 13 אינץ' (ואתם בטח יודעים שבקושי מייצרים היום מחשב בגודל הזה למרות שהוא כל כך מתבקש במיוחד עבור מי שרוצים לקחת איתם את המחשב לכל מקום) ולצד זאת הצג הוא InfinityEdge כך שכמעט ואין מסגרת למסך וזה מעניק חוויית צפייה נדירה, כזאת ששוקעים לתוכה במהירות ובכיף אדיר. אין דברים כאלה – סוג של צג כזה בגודל הכי נוח שיש.

חוץ מזה שחשוב לכם שהמחשב יהיה בגודל נוח ופרודוקטיבי לטובת שימושים רבים, תשמחו לשמוע שיש עוד לא מעט יתרונות לדגם הזה, במיוחד עבור יוצרי תוכן ואנשי שיווק שיש להם רומן עמוק ורציני עם המחשב הנייד שלהם... המחשב דק וקל בטירוף וזו עוד סיבה שממש נוח לעבוד, לצפות בסרטים ולשחק במשחקים  מכל מקום. אבל שלא יהיה לכם ספק לרגע – המראה העדין הזה לא בא על חשבון העוצמתיות – זהו מחשב עוצמתי שישרת אתכם נאמנה לכמה שנים טובות עם מעבד i7 או i5 מבית אינטל שכידוע מספקים ביצועים משופרים בצריכת חשמל מופחתת, ומעניקים יכולת תגובה מעולה למערכת.

מה עוד עוצמתי במחשב הזה? וואו, מה לא... יש לדגם הזה מצב צריכת חשמל דינמי שמעביר את עוצמת העיבוד בפעימות קצרות לפי צורך – כך יש שיפור של 10% בביצועים לעומת מחשבי XPS 13 שאולי מוכרים לכם מהדור הקודם. המחשב גם תמיד מוכן ומזומן להפעלה במהירות הבזק כי יש לו כוננו Solide State וטכנולוגיית Rapid Start. תפעילו סטופר בעצמכם ותיווכחו שהמחשב מבצע אתחול וחידוש פעולה תוך שניות בודדות. מעבר לכך הוא התברך גם בכונני PCIe בנפח של עד 1 טרה-בתים שמספקים ביצועים מואצים פי 1.3.

ועכשיו, בואו נדבר על מה שחשוב במיוחד למי שמשחק במחשב או צופה בסרטים (או עבור מי שרוצה להציג ללקוח שלו עכשיו בפגישה בבית הקפה פרזנטציה באיכות הכי גבוהה). למחשב הזה יש תגובה חדשה ומרהיבה במיוחד עם רזולוציית UltraSharp QHD+ בעלת יכולת פירוט גבוהה מאוד – 5.7 מיליון פיקסלים! כל תמונה שתראו, כל טקסט, כל סרטון – יהיו במלוא חדותם. ניתן גם לצפות ממש מכל זווית בצורה ברורה באמצעות צג IGZO IPS המספק זווית צפייה רחבה של עד 170 מעלות. יש לו גם בהירות של 400 nit שזה גבוה בהרבה מאשר בהירות של מחשב נייד רגיל. יש אפילו לוח ציפוי נגד השתקפות שמהווה יתרון משמעותי עבור מי שרוצה להשתמש במחשב בחוץ. מעבר לכך, הצפייה כל כך מהנה כשהצבעים מרהיבים. יש סולם צבעים של 72% ויחס ניגודיות של 1,000:1 – כלומר ניתן לראות את הגוונים הבהירים ביותר ואת הגוונים הכהים ביותר.

כמה פרטים יבשים:

> יציאות וחריצים: 1. רמקול 2. לחצן הפעלה 3. חריץ לכרטיס Micro SD‏ 4. יציאת USB C 3.1 עם אספקת מתח ו-DisplayPort‏ 5. חריץ למנעול Noble‏ 6. יציאת Thunderbolt™ 3 (ארבעה נתיבי PCI Express מדור שלישי) עם אספקת מתח ו-DisplayPort‏ 7. שקע לדיבורית 8. לחצן ומחוון של מד סוללה

מידות ומשקל: 1. עומק: 199 מ"מ (‎‎7.8"‎) ‏| 2. רוחב: 304 מ"מ (‎11.98"‎‎) ‏| 3. גובה: 8-13.7 מ"מ (‎0.32"-0.54"‎) ‏|. משקל: משקל התחלתי של 1.24 ק"ג (2.7 ליברות)7

שורה תחתונה: מחשב קטן אבל גדול מהחיים שיהפוך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם, בין אם אתם הולכים להשתמש בו לצורכי עבודה או לצורכי פאן טהור.

מחיר: 8,175 ₪ כולל מע"מ                לרכישה >> https://ksp.co.il/t/4a9eQC

bottom of page