top of page

יום א׳, 21 בפבר׳

|

בזום

מועדון ניהול הקהילות

ללמוד לנהל קהילה בצורה מקצוענית ולהרוויח ממנה במועדון סגור של מנק״לים. כל זה קורה ב-12 מפגשים בליווי נאור נרקיס, מנהל קהילת התוכניסטים

הרישום נסגר
אירועים אחרים
מועדון ניהול הקהילות
מועדון ניהול הקהילות

מתי והיכן?

21 בפבר׳ 2021, 20:30 – 22:00 GMT‎+2‎

בזום

סילבוס

חקלאות היא לא המקצוע העתיק בעולם. גם לא רעיית צאן. הרבה לפני שבני אדם למדו כיצד לגדל חיטה ועידנים לפני שהם בייתו את הפרה או הכבשה, בני אדם התגודדו בקבוצות וחיו בקהילות. בראש כל קהילה כזו, שמנתה כמה עשרות פרטים, עמד מישהו שהנהיג את הקהילה. הוא לאו דווקא היה החזק ביותר פיזית, או המבוגר ביותר, אך בכל זאת היה בו משהו שהפך אותו למנהל הקהילה, המנהיג, זה שאחראי ליישב סכסוכים, לדאוג להישרדות הקהילה ולהמציא פתרונות לקשיים וקונפליקטים שעולים בה.

במועדון הזה אני רוצה לקחת אתכם למסע למקצוע שהוא אחד העתיקים בעולם, אבל גם אחד המודרניים והמבוקשים ביותר בשוק העבודה היום: מנהל הקהילה - מנק״ל. בעיניי - זה גם אחד המקצועות הרווחיים ביותר שיש היום. עד שתגמעו את 12 המפגשים שבסדנה, תלמדו איך להיות הגרסה הכי מוצלחת של עצמכם בתור מנהלי הקהילה, כיצד לפתח את הקהילה שלכם הן מבחינת גודל והן מבחינת הכנסות, כיצד ניתן להפוך את הקהילות האלו למנוע צמיחה כלכלית ואיך לבנות את הקהילה שלכם בין אם זה עבור העסק הקטן שלכם, התחביב או הארגון ממנו אתם באים. 

לי קוראים נאור נרקיס, אני מנהל את קהילת התוכניסטים שמונה מעל 20,000 חברים, מייעץ על בניית קהילות לבנק הפועלים, הכללית, משרדי ממשלה והעברתי סדנאות ניהול קהילה למעל 10,000 אנשים. רבות מהקהילות הגדולות והמשפיעות בישראל הן קהילות שהייתי שותף ביצירת מודלי ההכנסות שלהן. יש לי תשוקה אמיתית לתחום ומבחינתי ניהול קהילות זה המקצוע הכי מתגמל ומעשיר שיש.

סילבוס: 

1. מאפס למאה: איך בונים קהילה? מהם הסוגים השונים של קהילות שקיימים?  כיצד בונים אסטרטגיה שנתית לקהילה ואיך גם יוצרים מצב שעומדים בה? איך נראית תוכנית אופרטיבית לקהילה? מה הקשר בין קהילה לאסטרטגיית תוכן, איך גורמים לקהילה להצליח כבר מהרגע הראשון ואיך גורמים לקהילה קיימת להפוך להרבה יותר פעילה

לטעימה מהשיעור

2. מולטי-פלטפורם: קהילות זה ממש אבל ממש לא רק קבוצות בפייסבוק. כל מנק״ל שיוצא מהמועדון שלי - יווכח שחייבים להיות פעילים במספר פלטפורמות. הקהילה שתבנו תהיה פעילה במספר פלטפורמות, כולל יוטיוב, לינקדאין, טלגרם, קבוצות ווצאפ ואם מדובר בקהילות אמריקאיות אז גם ברדיט, קווארה ופלטפורמות נוספות. כל המרבה הרי זה משובח - קהילות לא יכולות להישען אך ורק על פייסבוק. בשלב הזה נלמד כיצד להיות פעילים במספר פלטפורמות ולאפיין כיצד לנהוג בכל רשת חברתית מבלי לבזבז זמן אלא להשקיע אותו באפקטיביות. 

לטעימה מהשיעור

3. ארגז כלים עוצמתי: נלמד שורה של כלים טכנולוגיים ואוטומציות פשוטות אך משנות חיים שיהפכו את ניהול הקהילה שלכם מתחביב למקצוע שתורם לשורה התחתונה שלכם הן מבחינת יצירת הכנסות והן מבחינת צבירת יותר ויותר עוקבים אחרי הקהילה שלכם. נלמד כיצד להשתמש בדאטה לצרכים שלכם ולהעלאת המעורבות בתוך הקהילה. בסוף המפגש הזה תרגישו כמה ״אוטומציה״ סתם נשמעת כמו מילה מפחידה, אבל בעצם היא כמו פוקימון חמוד שרק צריך להשתלט עליו

4. השורה התחתונה: כיצד להפוך את הקהילה שבניתם למנגנון שתורם לשורת ההכנסות בשורה של תחומים כמו שימור לקוחות, חיזוק המכירות של העסק שלכם, מוטיבציית עובדים, שימור ידע ומיתוג. ניווכח למודלים שונים שבהם מנהלי קהילות יכולים לייצר הכנסות חדשות, נכיר את מודל הלייפסטייל ביזנס, אשתף אתכם במנגנון ההכנסות של הקהילה שלי ושל מגוון רחב של קהילות בתחומי דעת שונים. בסוף השיעור הזה תרגישו כמה לקהילות יכול להיות מודל עסקי ותצאו עם תכנית ברורה של מה אתם יכולים לעשות בעניין. 

לטעימה מהשיעור 

5. כסף כסף כסף (שורה תחתונה #2): במפגש הזה ניקח דוגמאות מהחיים שלכם ומהקהילות של המנק״לים המשתתפים במועדון ונייצר להם דוגמאות למודלים עסקיים ותכניות אופרטיביות של איך להפוך רעיונות למודלים עסקיים בני קיימא. נלמד כיצד להקל על חברי הקהילה שלנו לרכוש מאיתנו, כיצד לתמחר מוצרים בצורה שמעודדת רכישות, נלמד במה שונה שירות לקוחות בקהילה מאשר בעסק רגיל. התוצר של המפגש יהיה תכנית שלכם לבניית הכנסות לקהילה שלכם 

6. תגדילו ותכפילו: כיצד להביא לגידול בקהילה שבניתם, בין אם זו קהילה שמיועדת עבורכם, עבור עובדים או לשותפים מבחוץ - מהן הדרכים שיעזרו לכן להגדיל את הקהילה? מה ממש עובד? מה כבר עבד בשורה של חברות הייטק וארגונים?  מה עבד לאנשים פרטיים שפתחו קהילה? נענה על השאלה שקשורה לאפשרות לבצע קידום ממומן לקהילות ונסייע אחד לשני להגדיל את הקהילות שלנו באמצעות שיתוף פעולה בין חברי המועדון. 

7. תוכן הוא מלכת הגמביט: כיצד לייצר תוכן בקהילה בצורה סיסטמטית שתאפשר את הגידול של הקהילה לאורך זמן. כיצד לגרום לאנשים בקהילה לייצר עבורכם את התכנים שאתם רוצים, איך לבנות אסטרטגיית תוכן שמביאה לגידול הן בשורה התחתונה של הארגון והן ביכולת של הקהילה לגדול ולצמוח מספרית. התוצר של מפגש זה יהיה תכנית אסטרטגיית תוכן לקהילה שלכם שהמטרה שלה היא להגדיל את מספר חברי הקהילה שלכם וההכנסות ממנה לאורך זמן

לטעימה מהשיעור

8. אסטרטגיית מציאת עבודה בתור מנק״לים: אפשרויות התעסוקה בתור מנהלי קהילה בפרילנס, כשכירים בארגונים, בארץ ובחו״ל, מפגש עם מנהלי קהילות שכבר עובדים בזה. קבלת מנוי שנתי לאתר התוכניסטים בו עולות הצעות עבודה בתחום ניהול הקהילות יחד עם תג שהינכם בוגרי תוכניסט לניהול קהילות. נלמד כיצד מנק״לים יכולים להשתמש בקהילות שלהם כדי להשיג פרוייקטים בפרילנס כעצמאיים מתאגידים ומה הכוח של הקהילה. בנוסף תקבלו ממני דוגמאות לחוזים עם תאגידים וכיצד לייצר אותם עבור הקהילה שלכם 

9. אסטרטגיית יצירת הכנסות: אפשרויות התעסוקה בתור מנהלי קהילה בפרילנס, כשכירים בארגונים, בארץ ובחו״ל, מפגש עם מנהלי קהילות שכבר עובדים בזה. קבלת מנוי שנתי לאתר התוכניסטים בו עולות הצעות עבודה בתחום ניהול הקהילות יחד עם תג שהינכם בוגרי תוכניסט לניהול קהילות.

10. עוזריהם של המנק״ל: מה השלב הנכון להכניס בו מגשר או מגשרת? מתי כדאי לפתוח קהילה עם עוד אדם? כיצד אפשר להיעזר בחברי קהילה דומיננטיים כדי להגדיל את הקהילה ולייצר בה יותר תכנים? איך לגרום לחרי הקהילה להיות סופר פעילים לאורך זמן, כיצד להשתמש בסטטיסטיקות של הקהילה כדי לייצר תובנות שמשפיעות לחיוב על אופן פעילות הקהילה

11. סליחה שאלה: לקראת מפגש זה אקבל ממשתתפי המועדון שאלות פרטניות על הקהילות שלהם ואקדיש את המפגש למענה על השאלות שהכי יכולות להועיל לטובת הכלל. בנוסף, במפגש זה ישתתפו בפאנל ביחד איתי (נאור נרקיס) מנהלי קהילות נוספים שיש להם קהילות רווחיות מאד ויוכלו לשתף מהידע שלהם. 

12. מפגש סיום עם הפתעה מיוחדת

תשובות מדוייקות לשאלות נפוצות: 

1. מה קורה אם אפספס מפגש? 

אין כמו הדבר האמיתי, אבל אני מקווה שההקלטה שתתקבל מיד לאחר כל מפגש תעזור לך. אחרי כל מפגש יעלה למתחם המועדון וידאו הקלטה 

2. זה קורס דיגיטלי או מפגשי לייב?

מפגשי לייב בהנחייה אישית של נאור נרקיס 

3. יש לי כבר קהילה, האם זה מתאים לי? 

אני בטוח שיש לי המון דברים לשתף וללמד אותך מהניסיון שלי בניהול קהילות. אם יש לך כבר קהילה, אבל מעסיקה אותך השאלה כיצד להרוויח ממנה יותר, איך להעלות את המעורבות בה, איך לעשות את הקפיצה ממה שבנית למודל רווחי - המועדון מתאים לך מאד. 

4. אין לי קהילה בכלל, צריך לזה ידע קודם? 

אני יוצא מנקודת הנחה של אי-ידע קודם. זה אומר שגם אם אין לך עדיין קהילה אבל את.ה תוהה לגבי הרעיון לפתוח אחת - זה יתאים לך מאד. הכי טוב להתחיל דברים עם ידע מסודר ומקצועי. גם מנהלי קהילות ותיקים לעיתים לא מכירים את כל הדברים שנלמדים במועדון, ולצד זאת במועדון תיחשף.י גם למנהלי קהילות אחרים ולידע המקצועי שלהם. 

5. אפשר לשמוע קצת על הרקע של מנחה הסדנה? 

נאור נרקיס הוא מנהל קהילת התוכניסטים בפייסבוק ויועץ לבניית קהילות דיגיטליות ואסטרטגיית תוכן לגופים התאגידיים הגדולים בישראל כמו בנק הפועלים, הכללית, משרדי ממשלה ושורה של חברות הייטק. הוא מרצה אורח במוסדות אקדמיים שונים כגון אוניברסיטת תל אביב והמרכז הבינתחומי בהרצליה. 

6. כמה זה עולה? הגישה ל-12 המפגשים עולה 600 שקלים כולל מעמ ומקבלים גם הקלטות של כל המפגשים 

7. האם אפשר לשלם בתשלומים? בטח, 10 

8. באילו ימים ושעות זה מתקיים? המועדון יתקיים בימי ראשון בין השעות 20:30-22:00 ויתחיל ב-21 בפברואר

9. איך בא לידי ביטוי יחס אישי? במשך תקופת המועדון ניתנים שיעורי בית ובהגשה שלהם מקבלים תמיד פידבק אישי מנאור, ניתן כמובן לשאול גם כל שאלה ולקבל מענה במסגרת זו. 

10. עוד משהו שכדאי לדעת? כל משתתף.ת במועדון יקבל גם גישה לסדנה הדיגיטלית לבניית קהילות 

שאלות נוספות? אפשר לשאול בווצאפ

כרטיסים

  • הכרטיס שלך לניהול קהילה

    כרטיס כניסה לסדנת ניהול הקהילות של נאור נרקיס, כולל הקלטות של כלל המפגשים

    ‏600.00 ₪
    המכירה הסתיימה

סך הכל

‏0.00 ₪

שיתוף

bottom of page