top of page

יום ג׳, 19 באוק׳

|

Tel Aviv-Yafo

סדנת בניית קהילות

סדנת ניהול קהילות אינטימית עם 6 משתתפים בלבד, לא-זומית, לגמרי אמיתית ובתל אביב ביחד עם נאור נרקיס. הסדנה לפתוח בה קהילה מצליחה

הרישום נסגר
אירועים אחרים
סדנת בניית קהילות
סדנת בניית קהילות

מתי והיכן?

19 באוק׳ 2021, 16:00 – 20:00

Tel Aviv-Yafo, Se'adya Ga'on St 26, Tel Aviv-Yafo, Israel

סילבוס

כשבא לי, אז בא לי. והפעם מה שאני רוצה זה לאתר 6 מנהלי ומנהלות קהילה בשלבים התחלתיים (0 עד 1000 חברי קהילה) ולעזור להם לבנות קהילות משמעותיות, מצליחות, רווחיות ואפקטיביות. ולמען השם - זה לא הולך לקרות בזום! אלא במפגש אמיתי, במשרדים של תוכניסט בתל אביב עם כסאות, כיבוד טעים וריכוז מירבי וחוויתי. אני בכוונה מעדיף לעשות את זה בפורום כמה שיותר מצומצם, כדי שאוכל להעביר את מה שאני רוצה בצורה הכי מדוייקת ועם תשומת לב מירבית לכל משתתף ומשתתפת 

כדאי לצפות בהתפתחות של כמה מנהלי קהילות שהיו אצלי במחזור הקודם, כמו גלי הכרמלי, שהרימה קהילה מדהימה של מנהלות בכירות במשק, כמו הדס בן ישי, שמנהלת היום את אחת הקהילות הפיננסיות המשפיעות והגדולות בישראל, את שירלי ארמלנד, שהרימה קהילה מדהימה בתחום הפרזנטציה, את רותם נמיר פרדס שפיתחה את קהילת הנדל״ן מבשלים נדל״ן ואת איילת ונציה והקהילה המעולה שלה על עולם התבלינים. אני כמובן לא זוקף לזכותי את מלוא ההצלחה של כולן, אני איכשהו מושך אליי את המוצלחים :) אך אני בטוח שגם לי ולכלים שנתתי ולאכפתיות הרבה מעבר לימי הסדנה היה חלק בזה. 

קהילה היום זה מנוע כלכלי לכל עסק ואני הכי רוצה שיגיעו אליי מנהלי קהילות שעושים את זה לצורך עסקי. 

למי זה הכי מתאים ואיפה זה קורה?

הסדנה הכי הכי מתאימה למי שמחפש.ת לבנות קהילה באווירה סופר אינטימית, של רק 6 משתתפים שזוכים למלוא תשומת הלב, זו הכתובת הנכונה.

 כל זה קורה בתל אביב, במשרדי הדגל של תוכניסט ברחוב סעדיה גאון הסמוכים לשרונה. 

 הסדנה תתקיים בימי שלישי בין השעות 16:00-20:00 ותיפתח בהודעה של שבועיים בראש מהרגע שהיא תתמלא.

הסדנה מיועדת למנהלי קהילות מתחילים (בלי קהילה עדיין עד בעלי קהילות של עד 2,000 חברים) ששואפים להיות הכי מובילים בתחום בו הם פועלים.

הנה הסילבוס שלנו:

 בניית חזון מעשי לקהילה: זה יהיה כוכב הצפון שלנו להיכן אנחנו רוצים לראות את הקהילה בעתיד ומה אנחנו רוצים שהיא תיתן לנו או לעסק שלנו. כמה חברים יהיו בה? ממה היא תרשום הכנסות? מה היא תשנה לנו בחיים? אילו חיבורים היא תזמן לנו?

יסודות בטון לקהילה: תיאור מנצח שעושה חשק להצטרף, שאלות כניסה מדוייקות ובוט שאוסף את התשובות, תמונת קאבר, כללים נהירים לתפעול הקהילה, תכנים ראשונים לקהילה, תכנית ״הצתה״ להבאת החברים הראשונים, פתיחת נכסים דיגיטליים נוספים (ניוזלטר ויוטיוב לדוגמא) כדי להבטיח שרידות של הקהילה ביום סגריר.

בניית גרעין מייסד נלהב ואוהד: קהילות לא מצליחות בגלל מנהלי קהילה נערצים, אלא בזכות קהל נלהב שאוהב את הקהילה. אנחנו הולכים לבנות את הקהל הזה שימשיך להיות הלב הפועם של הקהילה. ניקח את המשפט הזה מפילוסופיה - לפרקטיקה שמבוססת על ניתוח הפוסטים שעלו בקהילה מבחינה מספרית.

 הפיכת הקהילה לתוססת ופעילה: נלמד בצורה מעשית איך לנסוך באנשים ביטחון להתבטא בקהילה, נלמד את כלי facebook insights בצורה שתאפשר לכם ליצור פוסטים ולמנות מגשרים בקהילה. נדבר על כללים למוניטיזציה של הקהילה ויצירת אפיקי הכנסה ממגוון מקורות: מנויים, שיתופי פעולה עסקיים, מוצרים דיגיטליים והרצאות - כל אחד מהמשתתפים יוצא מהסדנה עם אחד כזה מוכן למכירה ויישום.

 אסטרטגיית תוכן: קהילה זה ממש לא רק קבוצה בפייסבוק. במסגרת הסדנה נלמד גם איך להרים ערוץ יוטיוב, לפתח נכסים דיגיטליים נוספים ואוטומציות שיקלו עלינו ועל העוקבים שלנו על החיים בצריכת תוכן מאיתנו. אסטרטגיית התוכן היא כלי שרת כדי להגדיל את הקהילה לאורך זמן.

 מודלים עסקיים: אין כזה דבר שקהילה תפעל ללא מודל עסקי. אפשר להרוויח מקהילות וזה גם מצב רצוי. נלמד כיצד להתאים לכל קהילה מודל עסקי שמאפשר לה גם להרוויח מהעבודה הקשה שלכם בקהילה. לכל אחד מהמשתתפים יותאם מודל עסקי בהתאם לחזון הקהילה שלו.

להרשמה בהתרגשות-על מבלי לדבר איתנ אפשר להתקדם לרכישת כרטיס

להרשמה (ושאלות) עם לדבר איתנו:

054-9642112 או ב-WhatsApp 

https://api.whatsapp.com/send?phone=972549642112

כרטיסים

  • כרטיס כניסה

    כניסה לסדנת ניהול הקהילות עם נאור נרקיס, בהשתתפות של 6 אנשים בלבד

    ‏8,900.00 ₪
    +‏222.50 ₪ דמי שירות
    המכירה הסתיימה

סך הכל

‏0.00 ₪

שיתוף

bottom of page