שאלות נפוצות

מה מקבלים מנויי הלייפסטייל ביזנס?


כל מנוי ומנויה לתוכניסטים יקבלו ממני את הדברים הבאים: 1. גישה לסדנה הדיגיטלית לבניית קהילות ואסטרטגיית תוכן. זו סדנה עם עשרות סרטונים ומשימות שיעזרו לך לבנות קהילה ואסטרטגיית תוכן, שהם עמודי התמך המרכזיים בבניית לייפסטייל ביזנס. אחת לשבוע, הסדנה הזו מתעדכנת בתכנים חדשים ואני מוסיף לשם את כל הטריקים, השיטות והכלים שאני משתמש בהם 2. גישה להקלטות של ההרצאות: אני עורך הרצאות בנושאי לייפסטייל ביזנס, בניית קהילה ואסטרטגיית תוכן ולא תמיד יש לך זמן להגיע אליהן. למנויים שלי - יש תמיד גישה לכלל ההרצאות כ-24 שעות לאחר ששודרו בלייב 3. תמיכה במייל בשאלות מקצועיות: אם קנית מנוי, אני מרגיש מחוייב להצלחה שלך. אני רוצה לעזור. כי אני רואה בך שותף או שותפה לדרך שלי. לכן, אפשר לשלוח אליי תמיד שאלות במייל בכל נושא שקשור לתוכן, קהילות וליייפסטייל ביזנס. hi+subscription@tochenist.com אם לא אבין משהו מהמייל יש מצב שאתקשר, אז להשאיר גם טלפון :) 4. גישה לקהילת לייפסטייל ביזנס ולהרצאות בתחום: פתחתי קהילה קטנה בפייסבוק, שחברים בה אך ורק אנשים שבונים כרגע לייפסטייל ביזנס - שזה עסק סופר רווחי על תחום שאוהבים, עם מינימום תשומות ועובדים. אני עורך הרצאות קטנות ופרקטיות לקהילה הזו (אחת לחודש) ולמנויים תהיה גישה מלאה לכולן וגם להקלטות. אפשר לראות את ההרצאות הקרובות ממש כאן, ואם כבר רכש מנוי ניתן יהיה להירשם ללא עלות 5. תודה מהאנשים שלא מנויים לידע שלי. את הכסף שאני מקבל ממנויים כמוך, אני מתעל לצילום והפקה של סרטון אחד בשבוע, 4 בחודש ו-52 בשנה, שמלמדים את כל מה שאני יודע על תוכן, קהילות ולייפסטייל ביזנס. אני מודה לך אישית על התמיכה בי שמאפשרת את זה. אפשר לראות את המסע שלי והדברים שאני יוצר בערוץ היוטיוב שלי.
למה אלו האנשים שאתה הכי ״משקיע בהם״?


מבחינתי ה-40 שקלים שלך שווים יותר מעשרות אלפי שקלים שאקבל על כל עבודה אחרת. כי הם אומרים שאת או אתה קוראים את המילים כאן ומאמינים בי ובדרך שלי. יש לי קטע כזה, שאני מרגיש מאד מחוייב כלפי האנשים שהם חלק מהמסע שלי. לכן, אני תמיד אשמח לספק לך כל הקלטה, לעשות את האקסטרה ולענות בהרחבה על השאלה שלך, לחשוב על לעשות הרצאות שקשורות למה שמעניין אותך ולתת לך גישה מלאה למוח שלי ולכל מה שאני יודע לעשות. בזכות הכספים שמגיעים ממועדון התוכניסטים, אני מסוגל לייצר תכנים חינמיים שמגיעים לעשרות ומאות אלפי אנשים בחודש שנהנים ומשפרים את הביצועים העסקיים והאישיים שלהם. זה בול מה שרציתי תמיד. אז רציתי לומר לך תודה.
האם אפשר להירשם לתקופת ניסיון?


כן, בהחלט. יש אפשרות להירשם למנוי חודשי ואם לאחר חודש לא תהיה לך שביעות רצון מכל סיבה שהיא, ניתן יהיה לפנות במייל hi+disappointed@tochenist.com ולבקש לקבל החזר כספי בגובה 50% ממחיר המנוי, כלומר 20 שקלים.
נרשמתי לתוכניסט. כיצד אפשר להתחיל ליהנות מהתכנים?


בתוך האתר ויש להיכנס ללשונית ״התוכניסטים״ שם ישנו כפתור ״ כניסה למתחם המנויים״. המערכת שלנו תדע לזהות אוטומטית שרכשת מנוי באמצעות התחברות לאתר. במתחם המנויים ניתן למצוא בקלות את הלינקים לכל התכנים שמגיעים לך כמו הכניסה לקהילת הלייפסטייל ביזנס, הסדנה הדיגיטלית לבניית קהילות ומתחם ההקלטות (שמצוי ביחד עם הסדנה הדיגיטלית לבניית קהילה ואסטרטגיית תוכן מטעמי נוחות ורלוונטיות). מתחם המנויים מצוי בלינק הזה: https://tochenist.com/premium אך עד רכישת המנוי הוא יהיה סגור עבורך.
כיצד ניתן לבטל את המנוי?


בכל עת באמצעות פנייה אלינו במייל staff@tochenist.com. במידה ויש ברשותך מנוי חודשי, ביטול של המנוי יוביל לביטול מועדי החיוב הבאים. חשוב לי לציין שלא אוכל לתת החזר כספי על החלק היחסי מהחודש בו נמסרה הודעת הביטול.
האם אקבל חשבונית לאחר התשלום?


ברור. מיד לאחר התשלום יתקבל אצלך במייל אישור לתשלום וחשבונית מס קבלה
מה זה בכלל לייפסטייל ביזנס?


לייפסטייל ביזנס הוא זן נדיר של עסקים המתקיימים בהם שלושה תנאים: ✅ לייפסטייל ביזנס הוא עסק רווחי במיוחד המבוסס על אורח החיים היומיומי ותחום העניין של בעליו. ✅ רוב ההכנסות מגיעות ממקורות דיגיטליים ומוצרים שיכולים להניב הכנסות בקנה מידה גדול ללא צורך בהגדלת כוח האדם בצורה משמעותית. ✅ יזמ.ת העסק שואף להגדיל בכל עת את ההכנסות שלו, ויעדיף תמיד שימוש בכלים טכנולוגיים ותוכן איכותי כדי לייצר יותר רווחים על פני העסקת עובדים נוספים. לייפסטייל ביזנס הוא עסק שמבוסס על מה שאת או אתה אוהבים לעשות בחיים ולצד זאת הוא מרוויח סכומים גבוהים במיוחד. לפחות פי 5-10 מהשכר הממוצע במדינה בה אתם פועלים. לייפסטייל ביזנס זה עסק שיכול לגדול בצורה אקספוננציאלית בהכנסות, מבלי להגדיל את כמות הבעלים שלו. פרילנסר למשל, מוגבל בשעות הייצור שלו. גם רופא. או עורכת דין. אבל אנשים שבונים לייפסטייל ביזנס מחפשים כיצד להגדיל את ההכנסות שלהם מבלי להגדיל את כמות הזמן והשעות שהם מוכרים. תמצאו שם סופרים מצליחים, הוגי שיטות טיפול וייעוץ, אנשים שייסדו תוכניות מנויים לתוכן, קורסים דיגיטליים ושירותים מקוונים שאפשר למכור להמונים. זה למעשה ליישם מתודות עבודה של סטארטאפים על החיים האישיים שלכם. מה זה לא? זה לא הכנסה פסיבית. אנשים שבונים לייפסטייל ביזנס עובדים הרבה בשביל לייצר ולתחזק אותו. ממליץ מאד להתעמק אם יש לך זמן בשני המאמרים האלו: 1. מהו לייפסטייל ביזנס 2. כמה מרוויחים בלייפסטייל ביזנס

מה מכילה הסדנה לבניית קהילות ואסטרטגיית תוכן?

מהו לייפסטייל ביזנס? מהו ״המעמד הכלכלי השלישי?״ 

איך מקבלים הכי הרבה?
מצטרפים לקבוצה קטנה של אנשים שאני הכי משקיע בהם בעולם. מועדון התוכניסטים: תוכן, קהילות, לייפסטייל ביזנס. 
טיפ(ה) בים התוכן 
מנהלי קהילות מצליחים לא חייבים
לכתוב כל כך הרבה תוכן בקהילה.
הם יעדיפו לתת לחברי קהילה להתבטא, מאשר להתבטא בעצמם.