איך בנויה הסדנה ומה לומדים בה? 

(פה מקבלים את הספר ונרשמים למפגשים)

שאלות נפוצות

האם ניתן לרכוש מספר מנויים לארגונים?


בהחלט. על מנת לקבל הצעת מחיר למספר מנויים עבור הארגון שלך, יש לפנות במייל staff@tochenist.com או בטלפון 0542253693. בכלל, מערכות היחסים שלי עם ארגונים הן נפלאות, ואני אוהב מאד לעזור בבניית קהילות פנים ארגוניות אז שווה שנדבר.
מתי יש מפגשים סגורים למנויים?


כל המפגשים מתפרסמים חודש קדימה בעמוד ההרצאות: https://www.tochenist.com/workshop לך נשאר רק להציץ ולהירשם.
איך נרשמים למפגשים הסגורים?


מוצאים את ההרצאה שמעניינת אותך בלינק הזה https://www.tochenist.com/workshop ומתקדמים לתשלום. המערכת תזהה שיש ברשותך מנוי ותוריד את מחיר ההרשמה ל-0. לאחר מכן יישלח לך מייל אישור עם זימון ליומן עבור המפגש. נתראה שם, מקווה שהכנת שאלות :)
האם יש תמיכה טכנית במידה ויש לי תקלה?


בוודאי, במקרה כזה יש לפנות למייל staff+helpme@tochenist.com ונחזור אליך במהירות הווי-פיי.
מי מעביר את התכנים?


היי, אני נאור נרקיס, מרצה לבניית קהילות במרכז לצמיחה פיננסית, מרצה אורח באוניברסיטת תל אביב ובמרכז הבינתחומי בהרצליה על תחום ניהול הקהילות. מנהל את קהילת התוכניסטים ומייעץ על תחום בניית הקהילות לתאגידים הגדולים בישראל. בהרצאות ובסדנאות שלי כבר נכחו מעל ל-10,000 מנהלי קהילות בישראל. שזה בגדול הרבה.

מה מקבלים המנויים לסדנה הדיגיטלית?


ריכזתי לסדנה אחת את כל מה שצריך כדי לבנות קהילה משמעותית, פעילה ורווחיות. המנויים לסדנה מקבלים: - את הסדנה הדיגיטלית לבניית קהילות המכילה 30+ קטעי וידאו ועשרות תרגילים את הסילבוס של הסדנה וכמה פרקים ראשונים אפשר לקבל כאן: https://my.schooler.biz/s/12637/community-gold - גישה למפגשי זום סגורים להתייעצויות - את הספר הדיגיטלי לבניית קהילה מצליחה - תמיכה במייל עם תשובות לכל שאלה שתעלה בנושא קהילות. התמיכה תתקבל באמצעות פנייה למייל staff+ask@tochenist.com הסדנה הזו נבנתה כדי לקחת אותך מא׳ ועד ת׳, מ-A ועד Z - כלומר מהרגע שעלה לך הרעיון לפתוח קהילה ועד לרגע שהיא כבר פעילה מאד ורווחית. ולמי שכל הטקסט קצת ארוך לו, הנה הסילבוס בוידאו:
כמה עולה הסדנה הדיגיטלית?


מנוי חודשי לסדנה עולה 40 שקלים לחודש (ואפשר לנתק אותו בכל עת, כמו בנטפליקס). מנוי שנתי עולה 400 שקלים לשנה. הרעיון הוא לייצר לך אפקטיביות והנאה מהתכנים כל עוד יש לך צורך בהם. הסדנה נושמת ומתעדכנת בכל חודש כך ששווה להישאר מנויים ולהמשיך להתמקצע.
האם אפשר להירשם לתקופת ניסיון?


כן, בהחלט. יש אפשרות להירשם למנוי חודשי ואם לאחר חודש לא תהיה לך שביעות רצון מכל סיבה שהיא, ניתן יהיה לפנות במייל hi+disappointed@tochenist.com ולבקש לקבל החזר כספי בגובה 50% ממחיר המנוי, כלומר 20 שקלים.
נרשמתי לתוכניסט. כיצד אפשר להתחיל ליהנות מהתכנים?


עליך להגיע לאתר תוכניסט ולהיכנס למתחם המנויים המצוי בתוך לשונית ״מנויים״ שם ישנו כפתור ״כניסה למתחם המנויים״. המערכת שלנו תדע לזהות אוטומטית שרכשת מנוי באמצעות התחברות לאתר. במתחם המנויים ניתן למצוא בקלות את הלינקים לכל התכנים שמגיעים לך, וניתן להגיע אליו בכתובת https://tochenist.com/premium (אם עדיין לא רכשת מנוי, לא תהיה לך גישה לשם)
כיצד ניתן לבטל את המנוי לסדנה?


בכל עת באמצעות פנייה אלינו במייל staff@tochenist.com. במידה ויש ברשותך מנוי חודשי, ביטול של המנוי יוביל לביטול מועדי החיוב הבאים. חשוב לשים לב שלא יינתן החזר כספי על החלק היחסי מהחודש בו נמסרה הודעת הביטול.
האם אקבל חשבונית לאחר התשלום?


ברור :) מיד לאחר התשלום יתקבל אצלך במייל אישור לתשלום וקבלה. למנויים חודשיים, תישלח קבלה בכל חודש בגין החיוב החודשי.

נאור נרקיס
054-2253693
hi@tochenist.com
© תוכניסט טק בע״מ 2020
עיצוב אתר : אדם בן גיגי
www.gdigitalmedia.com
איך בונים קהילה מצליחה?
לוקחים סדנה חצי דיגיטלית עם כל הכלים,  המכילה 300+ דוגמאות ואת הצעדים הסופר-מעשיים שיוביל אותך להיות בעליה הגאים של קהילה שוקקת ורווחית.
טיפ(ה) בים התוכן 
מנהלי קהילות מצליחים לא חייבים
לכתוב כל כך הרבה תוכן בקהילה.
הם יעדיפו לתת לחברי קהילה להתבטא, מאשר להתבטא בעצמם.