אחלה בחירה

איך לתכנן סרטון Youtube מצויין?

ישנן הרבה דרכים מקוריות לתכנן סרטונים לפלטפורמת Youtube, אך השיטה שבחרתי לשתף איתכם היא השיטה שאיפשרה לי להפוך לפס ייצור לסרטונים במחיר סביר ובאיכות גבוהה מאד. התשובה הזו תעזור לכם, צעד אחר צעד, לתכנן את הסרטון שלכם.
פתיח: 15 שניות שיספרו לצופים על מה עומד לדבר הסרטון. להתחיל ישר בנקודה ולהיות תכליתיים. למשל, אם אתם עומדים לצלם סרטון על איך אתם בוחרים בגדים לראיון עבודה, אל תתחילו ב-״בסרטון הזה אני עומד לדבר על איך בוחרים בגדים לראיון עבודה״ אלא תתחילו ב-״יש לכם מחר ראיון עבודה ואין לך מושג מה ללבוש? בואו נתחיל בזה שאתם לא לובשים חולצה שחורה. עוד 9 טיפים מחכים לכם בסרטון, בואו נתחיל.״


סרטון Intro: פתיח מגניב של 6 שניות לכל היותר. אני יצרתי את שלי ב-Fiverr ועלה לי 90 שקלים שהיו ממש שווים את זה. לי זה עלה רק 75 שקלים ב-Fiverr, אז בלי תירוצים פליז.עיקרי התוכן: נסו להתכנס לנקודות שקל לעקוב אחריהן. בסך הכל בין 3-5 נקודות שתרצו להבהיר. השתמשו בדוגמאות - זה מאד מקל עבור הצופים. השאירו מספיק מקום מאחוריכם כדי שתוכלו להשתיל לאחר מכן בעריכה תמונות שיחמיאו לזה. כתבו לכם על לוח שנמצא מולכם את הנקודות ואל תנסו לומר הכל ב-One shot אלא דברו על זה נקודה נקודה כך שתצאו קוהרנטים ונעימים לשמיעה.


סיכום: אמרו בכמה משפטים קצרים (לא יותר מ-20 שניות) מה למדתם בסרטון.


המלצה על הסרטון הבא

נקודה חשובה! לפני שתתחילו לצלם את הסרטון ספרו כבר מה יהיה הסרטון הבא. הקדישו לכך כמה שניות בסוף הסרטון וכתבו לכם על הלוח שהמלצתי עליו מראש מה יהיה הסרטון הבא. הקפידו שיהיה קשר נושאי ניתן להסברה בין שניהם בצורה נהירה.


המלצה לעשות מנוי (Subscribe): קריאה לפעולה לעשיית סבסקרייב שמשתנה בכל סרטון. הנה כמה רעיונות שאני משתמש בהם:

  • תזכרו שאני בן 31 ועושה סרטונים ביוטיוב, אז תעשו לי סבסקרייב

  • כשאתם עושים סבסקרייב זה נותן לי מלא מוטיבציה לעשות עוד סרטונים

  • פליזזזזזזזז תעשו לי סבסקרייב, אני מתחנן ומוכן לעשות הכל בשביל זה. סתם. האחרון לא אמיתי ונועד רק לשעשע אתכם.

נאור נרקיס
054-2253693
hi@tochenist.com
© תוכניסט טק בע״מ 2020
עיצוב אתר : אדם בן גיגי
www.gdigitalmedia.com
איך בונים קהילה מצליחה?
לוקחים סדנה חצי דיגיטלית עם כל הכלים,  המכילה 300+ דוגמאות ואת הצעדים הסופר-מעשיים שיוביל אותך להיות בעליה הגאים של קהילה שוקקת ורווחית.
טיפ(ה) בים התוכן 
מנהלי קהילות מצליחים לא חייבים
לכתוב כל כך הרבה תוכן בקהילה.
הם יעדיפו לתת לחברי קהילה להתבטא, מאשר להתבטא בעצמם.